Bilatzailea Kontaktua
...

2021-2022 denboraldiko lurraldeko txapelketen kirol memoria

2021-22 denboraldia amaituta, hona hemen gure kategoria guztietan aurten izan ditugun txapeldunak, eta mailaz igo eta jaitsi diren taldeak:

GIZONEZKOEN KATEGORIAK

Erregionalen Ohorezko Maila

  • Txapeldunak: Touring K.E.
  • Mailaz igoko den/diren taldeak: Touring K.E.
  • Mailaz jaitsiko den/diren taldeak: Real Union Club Sad, Ordizia K.E., Euskalduna S.D., Allerru K.E.

Gorengoen Maila

  • Txapeldunak: Vasconia C.D.
  • Mailaz igoko den/diren taldeak: Vasconia C.D., Lagun onak C.D., Zumaiako F.T.
  • Mailaz jaitsiko den/diren taldeak: Pasaia K.E., Gure Txokoa K.K.E., Dunboa Eguzki C.D., Zestoa K.B., Urnieta K.E., Idiazabal K.E., Soraluze C.F.

Erregionalen 1. Maila

  • Txapeldunak: Elgoibar C.D.
  • Mailaz igoko den/diren taldeak: Elgoibar C.D., Touring K.E., Segura Goierri K.E., Anaitasuna C.D., Bergara K.E.

Jubenilen Ohorezko Maila

  • Txapeldunak: Bergara K.E.
  • Mailaz igoko den/diren taldeak: Bergara K.E., Beti Gazte K.J.K.E.
  • Mailaz jaitsiko den/diren taldeak: Mariño C.D., Trintxerpe C.D., Santo Tomas Lizeoa K.E., Burumendi F.G., Billabona K.E., Amaikak Bat K.E., Urola K.E.

Jubenilen 1. Maila

  • Txapeldunak: Zarautz K.E.
  • Mailaz igoko den/diren taldeak: Zarautz K.E., San Marcial C.D., Sanpedrotarra F.E., Internacional C.D., Lazkao K.E.
  • Jubenilen Gorengoen Mailara igoko diren taldeak: Tolosa C.F., Urki C.D., Anaitasuna C.D., Gure Txokoa K.K.E., Zumaiako F.T., Bergara K.E., Soraluze C.F., Behobia C.D., Kostkas K.E., Allerru K.E., Urnieta K.E., Zestoa K.B., Astigarragako Mundarro FKE, Aretxabaleta K.E., San Marcial C.D., Segura Goierri K.E., Oiartzun K.E., Arrupe Chaminade C.D., Aloña Mendi K.E., Idiazabal K.E., Real Union Club SAD, Lengokoak K.E., Beti Ona C.D., Internacional C.D., Elgoibar C.D.,

Kadeteen Ohorezko Maila

  • Txapeldunak: Antiguoko K.E.
  • Mailaz igoko den/diren taldeak: Añorga K.K.E.
  • Mailaz jaitsiko den/diren taldeak: Lazkao K.E., Aloña Mendi K.E., Billabona K.E., Urola K.E., Touring K.E., Arrasate C.D., Martutene K.E., San Marcial C.D.

Kadeteen 1. Maila

  • Txapeldunak: Orioko K.E.
  • Mailaz igoko den/diren taldeak: Orioko K.E., Intxurre K.K.E., Trintxerpe C.D., Antigua Luberri K.E., Ilintxa S.D.
  • Kadeteen Gorengoen Mailara igoko diren taldeak: Urnieta K.E., Real Union Club SAD, Bergara K.E., Gure Txokoa K.K.E., Astigarrako Mundarro FKE, Vasconia C.D., Beasain S.D., Real Sociedad SAD, Añorga K.K.E., Idiazabal K.E., Igeltegi de Donostia C.F., Beti Gazte K.J.K.E., Lengokoak K.E., Hernani C.D., Zarautz K.E., Beti Ona C.D., Zestoa K.B., Mariño C.D., Lagun Onak C.D., Burumendi F.G., Usurbil F.T., Ekintza K.E., Kostkas K.E., Danena K.E.

 

EMAKUMEZKOEN KATEGORIAK

Erregionalen Ohorezko Maila

  • Txapeldunak: Oiartzun K.E.
  • Mailaz igoko den/diren taldeak: Oiartzun K.E., S.D. Eibar
  • Mailaz jaitsiko den/diren taldeak: –

Gorengoen Maila

  • Txapeldunak: Real Sociedad SAD
  • Mailaz igoko den/diren taldeak: Real Sociedad SAD, Antiguoko K.E., Intxaurdi K.E.

Kadeteen Ohorezko Maila

  • Txapeldunak: Añorga K.K.E.

Kadeteen 1. Maila

  • Txapeldunak: Tolosa C.F.
  • Mailaz igoko den/diren taldeak: Antiguoko K.E., Oiartzun K.E., Lagun Onak C.D., Martutene K.E., Aloña Mnedi K.E., Zumaiako F.T., Urola K.E., Danena K.E., Allerru K.E.